Гальмівні колодки (набір)
875 ₴
термін 5 дн.
|
||
Доставка из за границы..
Возврату не подлежит Под заказ после 50% предоплаты |
- Виробник
-
A.B.S.
(Нідерланди)
- Каталоговий номер
- 8668
- Сторона встановлення
- Задні
- Діаметр [мм]
- 228
- Ширина, мм
- 40
- Вага [кг]
- 1.64
- Обмеження виробника
- SUMITOMO
Застосування
- Товар підходить до марок/моделей авто :
- - Hyundai: Sonata
- - Nissan: Primera P10, Sunny N13, Sunny N14
- Товарна група:
- - Гальмівна система Гальмівні колодки
Про виробника A.B.S.
Компанія All Brake System - один з провідних європейських виробників деталей гальмівної системи. Заснована в 1978 році, компанія швидко завоювала визнання і довіру споживачів автозапчастин в багатьох країнах. До основних переваг компанії All Brake System, що стали головними складовими її успіху, можна віднести високий рівень якості, широкий асортимент продукції, яка охоплює повний спектр європейських, американських, японських і корейських автомобілів.
Продукція виробництва ABS відрізняються хорошими фрикційними властивостями, зносостійкістю і низьким рівнем шуму при гальмуванні. Підвищена безпека руху досягається завдяки високій стабільності гальмівних властивостей в широкому діапазоні температур і високою міцністю з'єднання колодки з накладкою. Крім того, гальмівні колодки ABS мають маркування фрикційних матеріалів, що входять до їх складу, чим вигідно відрізняються від продукції інших виробників.
В даний час компанія ABS виробляє такі види продукції: гальмівні колодки; гальмівні диски і барабани; робочі гальмівні циліндри; циліндри зчеплення; супорти; головні гальмівні циліндри; ремонтні комплекти гідравлічних систем; гальмівні шланги; мідні і мідно-нікелеві трубки гальмівних систем; гальмівна рідина; колісні ступиці, гайки, муфти.
Всього компанія ABS виробляє понад 20 тисяч найменувань продукції в упаковці ABS і в оригінальній упаковці. Серед них понад 1400 найменувань гальмівних дисків, 400 видів гальмівних барабанів, 1200 гальмівних колодок. Запчастини випускаються для легкових і вантажних автомобілів європейського, японського, американського і корейського виробництва.
Всі автозапчастини виробництва компанії All Brake System відповідають Міжнародним стандартам якості ISO і Європейським PIMOT, ATEST, ЕСЕ R90. Запчастини, які поставляються на український ринок сертифіковані. Рівень якості продукції ABS відповідає технічним нормам K.B.A./ TUV / ISO.
Аналоги "8668 A.B.S.":
- Артикул:
- C01034ABE
- ABE
-
Польща
Обмеження виробника: SUMITOMO
Діаметр [мм]: 228.6
Ширина, мм: 41
- Артикул:
- ADN14141
- BLUE PRINT
-
Німеччина
Ширина, мм: 40
Зовнішній діаметр [мм]: 229
Вага [кг]: 1.710
Необхідна кількість: 1
Перевірочне значення: ECE R90 Approved
- Артикул:
- 4127.00
- REMSA
-
Іспанія
Діаметр [мм]: 228.6
Ширина, мм: 40
Додатковий артикул / Додаткова інформація: без важеля
Гальмівна система: Sumitomo
Вага [кг]: 1.676
- Артикул:
- 85480
- SAMKO
-
Італія
Діаметр [мм]: 228.6
Ширина, мм: 41
Для артикула №: 85480
Невозврат
- Артикул:
- S56516
- BREMBO
-
Італія
Діаметр [мм]: 228.6
Для артикула №: S 56 516
Ширина, мм: 41
Гальмівна система: Sumitomo
Невозврат
- Артикул:
- 5501134
- ASHIKA
-
Італія
Діаметр [мм]: 230
Ширина, мм: 41
Невозврат
- Артикул:
- J3501038
- NIPPARTS
-
Нідерланди
Діаметр [мм]: 260
Ширина, мм: 50