Автозапчастина
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців

309 ₴
термін 5 дн.
|
||
Доставка из за границы..
Возврату не подлежит Под заказ после 50% предоплаты |
- Виробник
-
TOMEX
(Польща)
- Каталоговий номер
- 5153
Застосування
- Товар підходить до марок/моделей авто :
- - Audi: A3, TT
- - Seat: Leon, Toledo
- - Skoda: Felicia, Octavia Tour
- - Volkswagen: Beetle, Bora, Caddy, Golf 4
- Товарна група:
- - Гальмівна система Датчик АБС
Про виробника TOMEX
Компанія TOMEX є однією з найбільших виробників гальмівних колодок у Європі. Щорічно з виробничих цехів випускається близько 4,5 мільйона одиниць продукції для легкових та вантажних автомобілів. Виробництво продукції відбувається за сучасними технологіями, а також з використанням матеріалів високої якості. Мають сумісність із системами ABS, TCS, EBD, ASC та іншими.
Характеристика дискових та барабанних гальмівних колодок:
- висока ефективність гальмування, що постійно підтримується на одному рівні, як на холодних, так і на розігрітих гальмівних системах;
- низький рівень шуму, завдяки нанесеній на несучу пластину колодки спеціальної маси проти шуму чи антивібраційної накладки (SHIM) - що забезпечує комфорт під час гальмування;
- мінімальне зношення гальмівних дисків та барабанів під час усього терміну експлуатації;
- продукція не містить шкідливих ресурсів, тому є безпечною як для навколишнього середовища, так і для водія автомобіля;
- усі дискові та барабанні гальмівні колодки TOMEX виготовляються у відповідності з діючими нормами Європейського Союзу.
Уся продукція проходить перевірку в Дослідницькому центрі Lliada (Іспанія), а також в дослідницькому центрі RDW Lelystad (Голландія) в умовах, що відповідають різним дорожнім ситуаціям (гірська місцевість, місто, автострада тощо).
Продукція компанії постійно проходить перевірку на якість, на усіх етапах виробництва: починаючи з купівлі сировини та матеріалів, що використовуються у виробництві, змішуванні та шліфуванні, закінчуючи пакуванням готової продукції. Якість підтверджена сертифікатами ISO 9001.
Компанія у 1998 році отримала підтвердження того, що є однією з перших, хто розпочав виробництво гальмівних колодок у Польщі.
Завдяки високій якості та надійності, доступним цінам та гнучкості взаємодії з клієнтами, компанія успішно конкурує на польському та європейському ринках.
Аналоги "5153 TOMEX":
- Артикул:
- AS4003
- AUTLOG
-
Німеччина
Сторона встановлення: задній міст
Вага [кг]: 0.073
- Артикул:
- 1197100400
- JP GROUP
-
Данія
Тип датчика: пасивний сенсор
- Артикул:
- 0 986 594 004
- BOSCH
-
Німеччина
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без кабелю
Загальна довжина [мм]: 73.7
Область температури від [°C]: -40
Діапазон температури до [°C]: 150
- Артикул:
- 100 927 0002
- MEYLE
-
Німеччина
Тип датчика: пасивний сенсор
Опір [Ом]: 1100
Необхідна кількість: 2
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без кабелю
Кількість полюсів: 2
Сторона встановлення: Задня вісь двостороння
- Артикул:
- 22510
- FEBI BILSTEIN
-
Німеччина
Кількість приєднань: 2
Колір: чорний
Матеріал: полімерний матеріал
Сторона встановлення: Задня вісь двостороння
Вага [кг]: 0.032
Необхідна кількість: 2
- Артикул:
- CCZ1390ABE
- ABE
-
Польща
Сторона встановлення: Задній міст
- Артикул:
- SS20000
- Delphi
-
США
Тип датчика: пасивний сенсор
Число зайнятих полюсів: 2
- Артикул:
- 50309
- BREMI
-
Німеччина
Колір: чорний
- Артикул:
- 50946
- Aic
-
Німеччина
Кількість приєднань: 2
- Артикул:
- 30004
- A.B.S.
-
Нідерланди
Тип датчика: пасивний сенсор
Вага [кг]: 0.04