Brake Caliper

2 632 
 термін 5 дн.
 Доставка из за границы.. Возврату не подлежит
Под заказ после 50% предоплаты
Виробник
A.B.S. (Нідерланди) Виробництво Нідерланди
Каталоговий номер
740582
Діаметр поршня в корпусі гальмівної скоби [мм]
45
Гальмівна система
AKEBONO
Парні номери артикулів
740581
Матеріал
Сірий чавун
Тип гальмівного супорта
супорт гальма (2 поршні)
Кількість приєднань
1
Розмір різьби
M10X1
Для гальмівного диска завтовшки [мм]
28
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у г. Ровно
    детальніше →
  • Полная предоплата
    для позиций под заказ
    детальніше →
  • Гарантія
    обмін / повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Застосування

Товар підходить до марок/моделей авто :
- Lexus: RX
- Toyota: Camry 70, Highlander, Rav 4
Товарна група:
- Гальмівна система Супорт

Про виробника A.B.S.

Країна : Нідерланди

Компанія All Brake System - один з провідних європейських виробників деталей гальмівної системи. Заснована в 1978 році, компанія швидко завоювала визнання і довіру споживачів автозапчастин в багатьох країнах. До основних переваг компанії All Brake System, що стали головними складовими її успіху, можна віднести високий рівень якості, широкий асортимент продукції, яка охоплює повний спектр європейських, американських, японських і корейських автомобілів.
Продукція виробництва ABS відрізняються хорошими фрикційними властивостями, зносостійкістю і низьким рівнем шуму при гальмуванні. Підвищена безпека руху досягається завдяки високій стабільності гальмівних властивостей в широкому діапазоні температур і високою міцністю з'єднання колодки з накладкою. Крім того, гальмівні колодки ABS мають маркування фрикційних матеріалів, що входять до їх складу, чим вигідно відрізняються від продукції інших виробників.
В даний час компанія ABS виробляє такі види продукції: гальмівні колодки; гальмівні диски і барабани; робочі гальмівні циліндри; циліндри зчеплення; супорти; головні гальмівні циліндри; ремонтні комплекти гідравлічних систем; гальмівні шланги; мідні і мідно-нікелеві трубки гальмівних систем; гальмівна рідина; колісні ступиці, гайки, муфти.
Всього компанія ABS виробляє понад 20 тисяч найменувань продукції в упаковці ABS і в оригінальній упаковці. Серед них понад 1400 найменувань гальмівних дисків, 400 видів гальмівних барабанів, 1200 гальмівних колодок. Запчастини випускаються для легкових і вантажних автомобілів європейського, японського, американського і корейського виробництва.
Всі автозапчастини виробництва компанії All Brake System відповідають Міжнародним стандартам якості ISO і Європейським PIMOT, ATEST, ЕСЕ R90. Запчастини, які поставляються на український ринок сертифіковані. Рівень якості продукції ABS відповідає технічним нормам K.B.A./ TUV / ISO.

Усі запчастини A.B.S. →

Аналоги "740582 A.B.S.":

1 200  сьогодні
Артикул:
D4 2413C
AUTOFREN
Виробництво Іспанія Іспанія
Купити Код: 820167-36
Сторона встановлення: Передні
Діаметр [мм]: 45
Гальмівна система: AKEBONO
Повний комплект:
1 188  термін 5 дн.
 Невозврат
Артикул:
402459
ERT
Виробництво Іспанія Іспанія
Купити Код: 1355843-58
Сторона встановлення: Передні
Діаметр [мм]: 45
Гальмівна система: AKEBONO
Повний комплект:
4 252  термін 5 дн.
 Невозврат
Артикул:
J3222175
JAKOPARTS
Купити Код: 3100569-58
Діаметр [мм]: 45
Тип гальмівного супорта: супорт гальма (2 поршні)
Гальмівна система: AKEBONO
Товщина гальмівного диску (мм): 28
Парні номери артикулів: J3212175
SVHC: Не містить речовин SVHC!
2 526  термін 5 дн.
 Невозврат
Артикул:
JBC1382
KAMOKA
Виробництво Польща Польща
Купити Код: 3725482-58

Оригінальні номери

LEXUS:
4773048150
TOYOTA:
4773048150