Трос гальмівний VW Inca all LH-RH 96-/Caddy LH-RH 96-
Про виробника ADRIAUTO
![Логотип ADRIAUTO](https://sancar.com.ua/assets/sancar/attachments/logo_brand2/72_70.jpg)
Історія компанії Adriauto почалася в 1984 році.
На сьогоднішній день компанія Adriauto має широкий асортимент продукції, що задовольняє найрізноманітніші запити споживачів з багатьох країн. Продукція поставляється до Англії, Іспанії, Ірландії, Німеччини, країн Східної Європи, Південної та Північної Америки. Для потреб автомобільного ринку запчастин компанія виробляє весь спектр тросів, які використовуються в автомобілях: троси зчеплення, стояночного гальма, газа, капота, спідометра, повітряної заслінки, а також гальмівні шланги.
Щорічне виробництво 1,5 мільйонів продукції під торговою маркою Adriauto ведеться із застосуванням високих технологій та устаткування, у відповідності із сучасними стандартами якості та сертифікації, згідно ISO 9001:2000.
Метою компанії Adriauto є пропозиція актуального асортименту запчастин і надання якісного післяпродажного сервісу споживачам за допомогою найсучасніших засобів обробки та надання інформації.
Сайт: WWW.ADRIAUTO.IT
Аналоги "AD55.0264 ADRIAUTO":
- Артикул:
- 1987477626
- BOSCH
-
Німеччина
Довжина 1 [мм]: 1123
Необхідна кількість: 2
Невозврат
- Артикул:
- 24372727002
- ATE
-
Німеччина
Код MAPP у наявності:
Невозврат
- Артикул:
- GCH2162
- TRW
-
Німеччина
Тип гальма: Барабанний механізм
Секція / частина: задня частина
Необхідна кількість: 2