Фільтр повітря (салону)
551 ₴
термін 5 дн.
|
||
Доставка из за границы..
Возврату не подлежит Под заказ после 50% предоплаты |
- Виробник
-
CORTECO
(Німеччина)
- Каталоговий номер
- 80004405
- Виконання фільтра
- Фільтр із активованого вугілля
- Довжина, мм
- 201
- Ширина, мм
- 187
- Висота, мм
- 12
- Вага [кг]
- 0.043
Застосування
- Товар підходить до марок/моделей авто :
- - Hyundai: I10
- - KIA: Picanto
- Товарна група:
- - Двигун та випускна система Фільтр салону
Про виробника CORTECO
Компанія Corteco була заснована в 1996 році як частина всесвітньо відомого концерну Freudenberg, що займається виробництвом запчастин для вторинного ринку автомобільних запчастин.
Компанія Corteco є лідером в сфері виробництва сальників розподільчого і колінчастого валів, КПП і маточин. Крім того фірма випускає: ступичні підшипники, маслоз'ємні ковпачки, гальмівні шланги і опори двигуна, прокладки двигуна оригінальної якості для технічного обслуговування і ремонту двигунів.
Сама компанія Corteco є відомою на ринку виробників сальників, ущільнювачів і салонних фільтрів. На даний момент продукція компанії поставляється на конвеєри європейських і азіатських виробників - за статистикою деталями Corteco оснащений кожен другий автомобіль який сходить с конвеєра. В області виробництва сальників і маслоз'ємних ковпачків група Freudenberg забезпечує 85% світової потреби автомобілебудування.
В асортименті компанії - більше 26 тисяч видів продукції. В першу чергу це радіальні ущільнення валів торгових марок Simmerring®, Corteco®, салонні фільтри micronAir®, ущільнення Simmerring®, маслоз'ємні ковпачки, касетні і комбіновані ущільнення, радіальні ущільнення для валів, резино-металеві вироби, подушки двигуна, прокладки, гальмівні шланги.
Однак провідною позицією даного бренду є сальники. Компанія сама виробляє матеріал, з якого робляться сальники. Застосовуються інноваційні технології, в результаті чого матеріал виходить гнучким, міцним і довговічним. Вони стійкі до впливу високих температур, агресивних середовищ, вологості; мають чітко витриману геометрію. Ціни на сальники Corteco з огляду на те, що це продукція преміум-класу, не найнижчі, але їх якість дозволяє забезпечити тривалу експлуатацію і, відповідно, заощаджувати кошти на їх дорогу заміну. Для азіатських машин сальники поставляються під торговою маркою NOK і встановлюються на TOYOTA і Lexus. Під торговою маркою MEILLOR випускаються спеціальні прокладки під двигуни. Салонні фільтри мають високий ступінь фільтрації, виробляються зі штучних і натуральних матеріалів.
Компанія Corteco поставляє свою продукцію на конвеєри виробників - Alfa Romeo, BMW, Audi, Citroen, Ford, Fiat, Isuzu, Lancia, Iveco, Iveco, MAN, Nissan, Opel, Peugeot, Mercedes Benz, Renault, Saab, Rover, VW.
Сайт: www.corteco.it
Аналоги "80004405 CORTECO":
- Артикул:
- 1 987 432 164
- BOSCH
-
Німеччина
Ширина, мм: 174
Висота, мм: 12
Виконання фільтра: Частковий фільтр
Кількість: 1
- Артикул:
- ADG02516
- BLUE PRINT
-
Німеччина
Ширина, мм: 181
Товщина [мм]: 12
Вага [кг]: 0.080
Виконання фільтра: Фільтр-патрон
Необхідна кількість: 1
Висота, мм: 13
- Артикул:
- 24567
- FEBI BILSTEIN
-
Німеччина
Ширина, мм: 180
Товщина [мм]: 12
Матеріал: папір
Вага [кг]: 0.05
Виконання фільтра: Фільтр-патрон, Салонний фільтр тонкого очищення
Необхідна кількість: 1
Висота, мм: 13
- Артикул:
- AH301
- PURFLUX
-
Франція
Ширина, мм: 178
Висота, мм: 12
Виконання фільтра: Салонний фільтр тонкого очищення
- Артикул:
- 9713307010
- MOBIS
-
Корея
Невозврат
- Артикул:
- LA471
- MAHLE / KNECHT
-
Німеччина
Висота, мм: 14
Загальна довжина [мм]: 186
Ширина, мм: 182
Невозврат
- Артикул:
- CU 1910
- MANN-FILTER
-
Німеччина
Ширина, мм: 181
Висота, мм: 12
Виконання фільтра: Частковий фільтр
SVHC: Не містить речовин SVHC!